4 Şubat 2012 Cumartesi

Clinique Even Better Dark Spot Corrector

Blog yazarı olmak gerçekten zor ve sorumluluk gerektiren bir işmiş, yaratıcı olmak paylaşabilinecek yeni şeyler üretebilmek gerekmiş, bunu pek beceremediğimin farkındayım ama ara ara da olsa önemli, faydalı olabilecek şeyleri yazmaya karar verdim. Bu yazıyı hazırlamamın sebebi başlıkta adı geçen ürünü kullanmak için hep bloglardan fikir edinmem. ürünle ilgili deneyimlerim birilerine fayda sağlasın istedim.

Bir arkadaşımın cilt rengimin homojen olmadığını söylemesi üzerine bunu biraz takıntı yaptım, ürünü almaya karar verdim. Şansıma yılbaşı paketi vardı ve Clinique Even Better Dark Spot Corrector, Clinique Even Better Moustrurizer, Clinique All About Eyes hepsi serum fiyatınaydı. Tekin Acar'dan 159 TL'ye aldım.
     Serumu düzenli olarak sabah ve akşam uyguladım sabahları üzerine 25  SPF'li nemlendiriciyi sürdüm. ürünü kullananlar genellikle ilk günü ve son günü fotoğraflayarak aradaki farkı daha rahat görüyorlar. Ben bunu yapmadım ama gözüme çarpan bir iki ufak lekemi sürekli gözlemledim. Lekelerimde belirgin bir açılma olmadı ama cilt rengimin biraz daha parlak olduğunu hissettim. Etraftan kimse fark etmemiş olsa gerek ki yorum yapan pek olmadı. Serumun 4 aylık kullanım sonrasında net sonuç vereceği belirtiliyor, benim 2 ay oldu en fazla 2 haftalık krem kaldı kutuda. Bir şişe daha almayı düşünmüyorum fiyatından dolayı, iki ay daha kullansam bana mucizeler yaratacığını da düşünmüyorum. 
     Ürünü tek pompa kullandım, herkes bu miktarın bütün bir yüze yetip artacağını yazmıştı, ama ben bunun hep yetersiz olduğunu hissettim. En son yabancı bir blogda ürünün faydasız olduğunu düşünenlerin yetersiz uygulama yaptığı belirtilmişti ben de son bir haftadır bir buçuk pompa kullanıyorum ve yüzüme tam yettiğini hissediyorum. Bakalım son bir- iki haftada yoğun kullanım bir değişiklik sağlar mı?
     Netice olarak ürünü aldığım için hiiç pişman değilim en azından yüzümde genel bir açılmai aydınlanma hissettim. Kullanacaklara da denemelerini tavsiye ederim çok araştırdım piyasadaki en iyi leke kremi Clinique'dir. Ben harikulade sonuçlar elde edemesem de kullananların çoğu son derece memnun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder